z Sybaris, hodowla Golden Retriever i Springer Spaniel Angielski

DogoterapiaDAYLIGHT MAGIC Three Ponds Valley

Polując w 2013 roku na ptactwo miałam okazję poznać bliżej dwie urocze, pięknie pracujące springerki, Betkę i Donnę z hodowli Kotyledon. Doszłam do wniosku, że nadszedł właściwy moment na powiększenie mojej psiej rodziny o przedstawiciela tej rasy. I tak do mojego życia radośnie wkroczył 10 maja 2014 roku uroczy psiak o imieniu Dakar ( DAYLIGHT MAGIC Three Ponds Valley) urodzony 14 marca 2014, dokładnie 6 lat i 2 dni później niż mój Happy.

Mamą Dakara jest biało-wątrobiana podpalana Mala, czyli MAGIC MIST Three Ponds Valley. Jej dzieci charakteryzuje wspaniały springerowy charakter i temperament, fantastyczne usposobienie. Szczeniaczki po Mali bardzo lubią towarzystwo dzieci, kochają spacery i pływanie, niektóre z nich są psami polującymi oraz mają już za sobą bardzo udane występy na ringach wystawowych.

Tatą Dakara jest biało-wątrobiany Johnny, czyli Lordsett JUST MY STYLE, o cudownym, łagodnym i zrównoważonym charakterze.

Mam nadzieję, że Dakar po rodzicach odziedziczył wszystko co najlepsze :-)

Dakar to uroczy psiak, o żywym temperamencie, szybko złapaliśmy wspólny język a on dostosował się do naszego trybu życia ( jest czas na zabawę, na naukę i na spanie ). Mam nadzieję, że czeka nas długie i szczęśliwe wspólne życie...

Dakar witaj w domu !


 


Copyright © 2009-2014 z Sybaris. Wykonanie i administracja Szymon Kapela Golden Retriever Vasco.